Home Horoskop Të famshmit që janë si ti, një peshore.

Të famshmit që janë si ti, një peshore.

by E Ll

Shenja e shtatë e zodiakut, e simbolizuar me një shkallë, shkon nga 23 shtatori deri më 22 tetor. Peshoret janë të njohura për të qenit të dhembshur, diplomatikë, socialë dhe vizionarë, gjithmonë duke kërkuar paqe dhe ekuilibër – tipare që me siguri i kanë ndihmuar shtytjen e këtyre yjeve ku janë sot.

Anthony Mackey

Kapiteni i ardhshëm i Amerikës feston ditëlindjen e tij më 23 shtator.

Will Smith

Mos lejo që aktori të të mashtrojë! Smith feston ditëlindjen e tij më 25 shtator.

Donald Glover

Argëtuesi i shumëfishtë (i njohur ndryshe në qarqet muzikore si Childish Gambino) lindi më 25 shtator. Glover është një Peshore në përputhje me pasionin e tij për përpjekjet e tij të ndryshme krijuese.

Serena Williams

Legjenda e tenisit ka lindur më 26 shtator. Duke biseduar në vitin 2018, superylli dukej si një Peshore e vërtetë kur fliste se kërkonte ekuilibër në jetën e saj të përditshme.

“Ishte kaq e vështirë të balancoja të qenit nënë dhe të filloja linjën time të veshjeve, si dhe të luaja një sport profesional!” Williams tha në atë kohë. “Sidoqoftë, është sfida që e bën atë argëtuese.”

Gwyneth Paltrow

Duke folur për shenjën e saj në një intervistë, e lindur më 27 shtator, tha se ndihet “shumë” një Peshore.

“Shumë, shumë. Gjithçka rreth ekuilibrit, ruajtjes së tij dhe mosbalancimit,” tha Paltrow në atë kohë. “Shumë për drejtësinë, peshoren e drejtësisë. Dhe unë nuk mund të marr një vendim.”

Halsey

Këngëtarja ndihet aq e lidhur me shenjën saqë ka bërë një tatuazh për ta vërtetuar këtë!

“Në shkallën time të Peshores po peshoj mëkatet dhe faljen,” shkroi Halsey në Twitter në 2018, duke iu referuar një lirike nga Lil Wayne.

“E kuptova këtë nga @jonboytattoo sekonda para se të dilte në skenë,” vazhdoi ylli, duke treguar artin e trupit – një shkallë Peshore midis fjalëve “mëkate” dhe “falje” – mbi bërrylin e tyre të djathtë.

“Faleminderit që e keni shkruar këtë për mua @LilTunechi” vazhduan ata, duke etiketuar Lil Wayne dhe duke shtuar hashtagun #libragang.

A$AP ROCKY

Sharmant dhe krijues, reperi mishëron më të mirën për të qenë një Peshore dhe feston një tjetër udhëtim rreth diellit më 3 tetor.

Dakota Johnson

Ylli shkëlqen në ekran dhe feston ditëlindjen e saj më 4 tetor.

Addison Rae

Ylli i TikTok, i cili feston ditëlindjen e saj më 6 tetor, po balancon rrjetet sociale një karrierë muzikore dhe debutimin e saj të fundit të aktrimit.

Kim Kardashian

Ylli i realitetit do të jetë vajza e ditëlindjes më 21 tetor dhe pasioni i saj për të studiuar ligjin për të përmirësuar reformën në drejtësinë penale tregon zemrën e saj Peshore.

Zac Efron

Sharmant, i kujdesshëm dhe i ftohtë, aktori, i lindur më 18 tetor, mishëron shumë tipare të Peshores.

Eminem

Njerëzit janë tërhequr prej kohësh nga stili i drejtpërdrejtë muzikor i Slim Shady, dhe ai feston ditëlindjen e tij më 17 tetor.

Cardi B

E zjarrtë dhe gazmore, energjia i nxit performancat e saj dhe ajo e di këtë!

Bella Hadid

Duke mbajtur shenjën e saj afër, modelja, e lindur më 9 tetor, mban edhe një gjerdan delikat me shenjën e Peshores në përditshmëri.

Related Articles

Leave a Comment

error: Content is protected !!