Home Marrëdhënie Simon Cowell është fejuar me Lauren Silverman pas 13 vitesh së bashku

Simon Cowell është fejuar me Lauren Silverman pas 13 vitesh së bashku

by E Ll

Është një po për Simon Cowell.

Gjykatësi i America’s Got Talent, 62 vjeç, është fejuar me Lauren Silverman pasi i ka propozuar martesë në prag të Krishtlindjeve në Barbados, konfirmon përfaqësuesi i tij për E! Lajme.

Simon e bëri këtë pyetje gjatë një pushimi familjar, sipas People. Sipas gazetës, propozimi u dëshmua nga djali i tyre 7-vjeçar Eric dhe fëmija i madh i Lauren, Adam, me të cilin ajo ndan me ish-burrin Andrew Silverman.

Çifti i sapofejuar u takua për herë të parë në vitin 2004 në një vendpushim në ishullin e Karaibeve. Në korrik 2013, u zbulua se Simon ishte në pritje të fëmijës së tij të parë me Lauren, ndërsa ajo ishte ende e martuar ligjërisht me ish-in e saj. Lauren dhe Andrew, një manjat i pasurive të paluajtshme që kishin qenë miq me Simon, finalizuan divorcin e tyre dhjetorin e ardhshëm.

Duke reflektuar se si filloi marrëdhënia e tij me Lauren, Simon pranoi në një intervistë të vitit 2014 me The Mirror, “Nuk është diçka për të cilën jam krenar ose doja të ndodhte në kuptimin e lëndimit të dikujt. Thjesht ndodhi.

“Duhet të merreni me të dhe të përballeni me të. Duhet të pranoni përgjegjësinë dhe kritikat,” vazhdoi ai. “Gjithçka që mund të them është, këshilla ime për ju është nëse ju ndodh, thjesht duhet të merreni me të çdo ditë dhe të mbani përgjegjësitë tuaja.”

Related Articles

Leave a Comment

error: Content is protected !!