Home Kuriozitet Si u duk çifti i preferuar i internetit Tom dhe Zendaya në ceremoninë e Topit të Artë?

Si u duk çifti i preferuar i internetit Tom dhe Zendaya në ceremoninë e Topit të Artë?

by E Ll

Aktorët duken mahnitës në të zezë.

Zendaya dhe Tom Holland morën pjesë në Topin e Artë në Théâtre du Châtelet të hënën në mbrëmje në Paris, Francë.

Aktorët e The Spider-Man: No Way Home, të cilët janë fotografuar veçmas, dukeshin po aq mahnitës me veshjet përkatëse të zeza. Zendaya kishte veshur një fustan të mrekullueshëm me “shtyllë kurrizore” Roberto Cavalli, i cili i referohet kostumit të Marvel-it Doc Ock. Fustani nxirrte në pah figurën dhe shpinën e saj, e cila ishte zbukuruar me ar. Aktorja e Euphoria dukej elegante me rrathë floriri, taka të zeza dhe glam natyral. Nga ana tjetër, Holland mbajti një loook klasik me një kostum smoking bardh e zi.

Paraqitja e Zendaya dhe Holland në ceremoninë e Topit të Artë vjen disa ditë pasi Spider-Man: No Way Home doli në kinema. Është shumë e mundur që fansat mund të presin që t’i shohin ata të ribashkuar në ekranin e madh pasi së fundmi u konfirmua se Holland do të rikthehet si Spider-Man për një trilogji të dytë.

Shiko galerinë e mësipërme për të parë veshjet e Zendaya dhe Holland.

Related Articles

Leave a Comment

error: Content is protected !!