Home Këshilla Pse REPARANDO është zgjidhja për rigjenerimin e lëkurës?

Pse REPARANDO është zgjidhja për rigjenerimin e lëkurës?

by admin

REPARANDO Regenerating Cream është zgjidhja për ta rigjeneruar, forcuar lëkurën, për të ndihmuar në rezistimin e shenjave të plakjes, i dhuron shkëlqim dhe zbut rrudhat në mënyrë 100% organike.

Ky produkt prodhohet handmade me përbërës të certifikuar organik. Përmban gjalpë dhie, gjalpë shea bimën medicinale të kalendulës, sherebelës, trumzë, bar pezmi dhe produkte blete. Përmbajtja e lartë e përbërësve e bëjnë REPARANDO të rigjenerojë, ushqejë dhe dhurojë elasticitet lëkurës që nga ditët e para të përdorimit.

Benefitet e REPARANDO by SKIN NOVIS

  • Ka efekt anti-age dhe rigjenerues, pasi stimulon prodhimin e kolagjenit dhe lufton rrudhat
  • Ndihmon në zbardhjen e lëkurës dhe uljen e pigmentimit
  • Përdoret edhe tek rrathët e zinj poshtë syve
  • Redukton skuqjet e lëkurës, aknet, zvogëlon poret e zmadhuara dhe hidraton lëkurën.
  • Redukton skuqjen e lëkurës pasi ka efekt anti-inflamator dhe antimicrobial

REPARANDO është një produkt ORGANIK dhe përmban përmban përbërës të certifikuar organik

Related Articles

Leave a Comment

error: Content is protected !!