Home Marrëdhënie Priyanka Chopra flet për 3-vjetorin e martesës dhe sekretin e martesës së saj me Nick Jonas

Priyanka Chopra flet për 3-vjetorin e martesës dhe sekretin e martesës së saj me Nick Jonas

by E Ll

Priyanka Chopra Jonas po ndan sekretin pas martesës trevjeçare të saj dhe Nick Jonas. Aktorja 39-vjeçare, e cila sapo festoi përvjetorin e tretë të martesës me këngëtaren 29-vjeçare, thotë për ET se ndershmëria dhe argëtimi me njëri-tjetrin janë thelbësore.

“Unë mendoj se thjesht të jemi të sinqertë dhe të kemi nevojë për shoqërinë e njëri-tjetrit, natyrisht,” tha Priyanka për sekretin e marrëdhënies së saj dhe Nick. “Komunikimi, argëtimi me njëri-tjetrin. Mendoj se ky është çelësi më i rëndësishëm, është të jeni në gjendje të shijoni shoqërinë e njëri-tjetrit dhe thjesht të kaloni mirë.”

Ajo më pas shtoi: “Dhe nuk ndihet si punë”.

Përveç shijimit të shoqërisë së njëri-tjetrit, dyshja janë mbështetës të mëdhenj të njëri-tjetrit, me Priyanka që tregon se sa shumë Nick e do filmin e saj të fundit, The Matrix Resurrections.

“Burri im e ka parë filmin, kështu që i pëlqen”, tha Priyanka. “Dhe unë mendoj se vetëm për të gjithë, pavarësisht nëse është nëna ime, familja ime e gjerë, burri im, mendoj se është thjesht emocioni rreth të qenit pjesë e diçkaje në të cilën të gjithë jemi rritur, është një kohë emocionuese që çon në premierën. .”

Për Priyanka, e cila luan Satin, një mërgimtar që u fut kontrabandë në Matrix, ishte nostalgji e pastër të luante një pjesë në një ekskluzivitet ku ajo u rrit.

“Dua të them, ky është fundi i viteve ’90, ky jam unë si një adoleshent që e shikoj këtë film dhe e shikoj atë të ndryshojë kulturën pop. Më pas, i prerë si aktor, është vërtet shumë bukur të jesh pjesë e kësaj trashëgimie dhe të jesh i ftuar. për të luajtur në këtë shesh lojërash me këta personazhe me të cilët jemi rritur, “tha Priyanka.

Ndërsa aktorja pranoi se ishte frikësuese të punoje së bashku me kastin e filmit, ajo nuk mund të mos këndonte lavdërimet e udhëheqësit Keanu Reeves, i cili tha se ishte kaq i sjellshëm dhe mbështetës ndaj saj në xhirime.

“Dua të them, e kuptoj pse ai është një yll filmi, por në të njëjtën kohë, ai është personi më i përulur, më i këndshëm, më i butë dhe gjithashtu shumë i mprehtë, jashtëzakonisht inkurajues,” zbuloi Priyanka për ET. “Isha nervoz kur hyra për herë të parë. Më kujtohet se në fund të ditës, [Keanu] erdhi tek unë kur kisha të gjitha rreshtat e mia dhe ai më tha, ‘Ishte e vështirë, dhe ti e kaloje atë, dhe me të vërtetë bravo. Është shumë mirë kur e ke kaluar atë gjatë ditës, dhe dikush tjetër e pranon atë dhe thotë, “Punë e shkëlqyer. Ke bërë një punë të mirë.” Ishte diçka që kisha nevojë të dëgjoja”.

Ajo vazhdoi, “Unë u emocionova shumë për këtë dhe ishte shumë i sjellshëm. Kështu është ai, i tillë është ai si person.”

Ndërsa Priyanka ndau se filmi e bëri atë të mendojë për thellësinë e jetës së dikujt dhe thellësinë brenda vetes, ajo tha se shpreson që audienca të largohet nga filmi duke ndjerë dashuri.“Unë mendoj se në qendër të Matricës, përtej vetëdijes, përtej realitetit dhe përtej gëzimit, mendoj se është dashuria, baza e të gjithë këtyre filmave ka qenë dashuria dhe paqja dhe gjithçka që duhet për të arritur atje,” ajo. vuri në dukje. “Mendoj se kjo është pjesa ime e preferuar, veçanërisht kjo.”

Related Articles

Leave a Comment

error: Content is protected !!