Home Art dhe Kulturë Emmy Awards. Si u dukën VIP-at?

Emmy Awards. Si u dukën VIP-at?

by E Ll

Vitin e kaluar Emmy funksionoi në një platformë dixhitale, por këtë herë tapeti i kuq është kthyer në të gjithë lavdinë e tij për natën më të madhe të TV. Disa nga shfaqjet tona të preferuara janë të nominuara.

Më poshtë, do të shohësh se çfarë veshën yjet të preferuar për tapetin e kuq. Ka shumë gjëra që do të të pëlqejnë.

Nicole Byer
Jennifer Coolidge
Kathryn Hahn
Emma Corrin
Yara Shahidi
Kaley Cuoco
Kate Winslet
Jason Sudeikis
Taraji P. Henson
Mandy Moore
Elizabeth Olsen
Regé-Jean Page
Kerry Washington
Beanie Feldstein
Anya Taylor-Joy
Sarah Paulson
Bowen Yang
Mindy Kaling
Jurnee Smollett
Brett Goldstein and Hannah Waddingham

Related Articles

Leave a Comment

error: Content is protected !!